Kurumsal

Hakkımızda

2010 yılında kurulan POLL-Y COLLECTION; eğitim kurumları ve geleceğin teminatı olan gençler için ayrıcalıklı, günün yeniliklerine uygun, kurumsal kimliklerini yansıtan, kaliteli ve kullanımı keyif veren kıyafetler üreterek dünya standartlarında, sektöründe saygın kuruluşlardan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız; Kalite ve Müşteri Memnuniyeti üzerine kendini sürekli geliştirmeyi, müşteri isteklerini ekonomik, güvenilir ve zamanında karşılamayı ilke edinmiştir. Tüm POLL-Y COLLECTİON çalışanları bu değerler üzerine toplam kalite bilincini oluşturma azmindedir.

Sürdürülebilir Kalite, müşterilerimize verdiğimiz hizmette vazgeçilmez prensibimizdir. Çalıştığımız kurumların aldığı hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizin marka değerine bize düşen yönüyle değer katmak ve bu değeri müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmek şirketimizin birinci önceliğidir.

Tüm çalışmalarımızda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz. Sağlıklı bir toplum sağlıklı nesillerin yetişmesiyle mümkün olacaktır. Kıyafetlerimiz, ekoloji testinden geçmiş EKOTEKS sertifikasına sahip kurumların testlerinden geçtikten sonra imal edilmektedir. Üretim, nezih ortamlarda ve sosyal güvenlik standartlarına uygun şartlarda çalışan, alanında tecrübeli tekstilciler marifetiyle yapılmaktadır.

Üretim

Üretim Proseslerinin Mükemmel Entegrasyonu.

Modelhane, Kesim, Baskı-Nakış, Dikim, ve Ütü Paket. Bu modüller bir tekstil ürününü var eden beş temel modülüdür.

Eğer Tüm dünya okullarına ve bunun yanında geniş bir kitleye kaliteli, sağlıklı ve amaca uygun ürün çeşitleri sunabilme iddianız varsa, üretim tesisleriniz bu beş modülü hem ayrı ayrı, hem de bir bütün halinde sunabilecek kabiliyette olmalıdır. POLL-Y COLLECTİON üretim tesisleri, sadece sahip olduğu kesimhane ve modelhanesi ile değil; kullandığı üretim teknolojisi, alanında uzmanlardan oluşan tedarikçi ağı, sadece kendisine hizmet veren fason imalatçıları, gaziantep’te kendisine ait üretim noktaları ile sektörde dünyanın sayılı işletmelerinden biridir.

Poll-y colection’un üretimde mükemmelliğe adanmış Toplam Kalite Yönetim Sistemi; tekstil teknolojisini ve tecrübeli insan gücünü, maksimum verimlilik kazandırıcı datatec programı ve şirketimize ait özel yazılımıyla bütünleştirerek ani sipariş artışlarını karşılayabilecek şekilde kurgulanmıştır.

Planlama

Günümüzde ürünün kalitesi kadar genel süreçlerinin organizasyonu da önem kazanmıştır.

Yapılacak her hamlenin planlı oluşu yaşanabilecek olumsuzlukları en baştan görerek gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktadır.

POLL-Y COLLECTİON’da, sipariş alındığı andan itibaren ürünleri verilen terminde ve istenilen nitelikte üretebilmek için gereken tüm faaliyetler Planlama Birimi tarafından titizlikle işleme alınır; üretim takvimi oluşturulur ve hangi tarihte ürünün hangi aşamaya geleceği planlanır. Planlama sonrasında tüm üretim süreçleri aşama aşama kontrolden geçirilerek tamamlanır.

Üretim sürecinde gerekli tüm teknik test ve raporlamalar bütün departmanlar ile paylaşılarak sürecin sıfır hata ile doğru zamanda tamamlanması sağlanır.